Працюємо щодня
Веб камери
Замовити екскурсію
Замовити екскурсію

Озеро “Синевир”


800 грн/особа

7:00-23:00

Щодня
Замовити екскурсію
  • Що побачимо? – озеро Синевир, водоспад Шипіт, підйомник на гору Маковиця і ще казкові краєвиди із вікна автобуса
  • Транспорт туристичний, комфортабельний
  • Всю дорогу з Вами працює професійний екскурсовод
  • Перекусити зупиняємось в колибі(за бажанням можна взяти з собою)
  • Додатково оплачуються вхідні квитки та підйомник на гору
  • Обов’язкове попереднє бронювання місць

  Незабутні та захоплюючі враження нам обіцяє подорож по маршруту Озеро Синевир – найглибше високогірне озеро України, водоспад Шипіт – великий, повноводний, каскадний водоспад з кришталево чистою водою та підйомник на гору «Гемба», звідки відкривається мальовнича панорама гір. 

  Закарпаття здавна славиться мальовничими гірськими краєвидами, де можна зробити безліч класних фото, легендами та загадковими і водночас пізнавальними історіями, які розповідатиме екскурсовод під час мандрівки і, звичайно ж, смачною карпатською кухнею, яку можна буде спробувати під час зупинки на обід (грибна юшка, бограч, банош, форель та багато інших смаколиків). Екскурсія «Синевир» триває всього лише один день, зате скільки позитивних та незабутніх емоцій чекає на Вас під час туру))).

   Відправлення екскурсії «Синевир» відбувається щодня з квітня по жовтень включно. Час початку мандрівки 7:00. Екскурсійний маршрут проходить по мальовничій дорозі приблизна протяжність якої до першого об’єкту 200 км. На нашому шляху зустрічатимуся різноманітні міста та села, кожне з яких має свою неповторну історію виникнення та розквіту. Про самі цікаві екскурсовод Вам розкаже. Також, багато річок ми переїжджатимемо, які несуть свої бурхливі води через гори Карпати з одного куточку в інший. З вікон по обидві сторони автобуса можна буде оглянути казкові панорами карпатських гір. 

   У Міжгірському районі, неподалік села Пилипець знаходиться один із найбільших водоспадів Західної України та водночас найповноводніших  в українських Карпатах – Водоспад Шипіт. Варто знати, що водоспад Шипіт входить до семи природних чудес України. Це й не дивно, оскільки посеред мальовничого карпатського лісу по скелистих каскадах кам’яного схилу спадає кришталево чиста гірська водичка. Водоспад Шипіт, висота якого становить 14 метрів і при цьому проходить по 5-ьох каскадах з різною висотою створює «релаксичний» шум води, що дозволяє повністю відволіктися від усіх думок і насолоджуватися природною красою, чистим гірським повітрям та милозвучним «шепотом»  водоспаду «Шипіт».  

 Історія виникнення водоспаду «Шипіт» розпочалась багато років тому, коли  малесенький потічок ставав все більший і при цьому розпочав розмивання гірської породи, а згодом пробився через глибоку ущелину. Протягів років він збільшувався і розвивався, щоб зараз ми могли насолоджуватися неповторною красою прекрасного водоспаду. А от назва водоспаду «Шипіт» пов’язана з багатьма загадковими розповідями про цю місцевість та легендами. До прикладу одна з них. 

   Колись давним-давно жили були молоді люди – хлопчина і дівчина, які були до безтями закохані один в одного. Проте мати дівчини, у зв’язку з нерівністю статусів, була категорично проти їх зустрічей. Та закоханих це не зупинило. Вони й надалі продовжували таємно зустрічатися. Проте одного разу мати дівчини побачила їх разом і почала сварити. Аж тут звідки не візьмися вдарив грім, почало блискати і почався сильний дощ. Закохані в цю непогоду спробували знайти шлях додому, але впали зі скель та загинули. З того часу часто тут утворився водоспад, а його звуки нагадували матері шепіт улюбленої доньки…

  Посеред Перечинського та Ужгородського районів Закарпатської області знаходиться гора Маковиця. За допомогою підйомника, який вважається одним із найцікавіших на території України, можна потрапити на вершину. Підйомник – трьохкрісельний. Його протяжність 2.5 км. Висота гори складає майже 1000 метрів. Підйом на гору займає приблизно 15 хвилин. За цей час, починаючи з моменту підйому можна помилуватися прекрасним видом на річку різноманітними породами дерев, а вже ближче до вершини – полонинами з  великою кількістю чорничних кущиків, трав та квітів.

  Звідти відкривається чудова панорама карпатських гір, мальовничі краєвиди та вражаючі пейзажі. Опинившись на вершині гори Маковиця і озирнувшись по сторонам виникає відчуття захвату і «перехоплює дух». Мабуть не вистачить слів, щоб описати усю красу від побаченого, тому краще відвідати екскурсію «Синевир», щоб переконатися)))  

   Здавна озеро Синевир є відоме не лише на території України, а й за її межами. Звідусіль приїжджають туристи, щоб помилуватися живописною красою озера.  Озеро Синевир не просте, воно – таємниче, загадкове і є візитною карточкою Українських Карпат. Варто згадати і про те, що озеро ще й є найбільшим та водночас найглибшим високогірним озером України. В певних місцях глибина озера досягає близько 22 метрів, а так в середньому 8 метрів. Озеро Синевир розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря на території національного природного парку «Синевир». 

  Його часто називають «Морське око». Чому? Якщо дивитися з висоти пташиного польоту, то по краях, воно, оточено з усіх боків хвойним лісом, всередині саме озеро, а в середині нього невеличкий острівець, який з залежності від погоди та пори року то виринає, то щезає… Озеро Синевир не є повністю досліджене, тому і є овіяне з усіх сторін різноманітними загадковими розповідями та цікавими легендами. 

  До речі біля озера знаходиться скульптурна композиція, яка є яскравим прикладом підтвердження однієї з легенд. З дерева місцеві винахідники-майстри зробили величезну скульптурну композицію і назвали в честь закоханих Синь і Вир. Варто зазначити, що з ними і пов’язана і назва озера. Одна з чудових казок про нещасливе кохання. 

   Синь і Вир покохали один одного до нестями, проте батько дівчини був проти їх щирих почуттів і наказав вбити коханого. Дівчина так побивалась за своїм любим, що пролила ціле озеро сліз. Вода там завжди дуже холодна та прозора, оскільки по перше гірська, а по друге в принципі не прогрівається, бо дуже глибоке . Тому й купатися там заборонено.

  Озеро Синевир багате на рибу форель, тому що там чиста та кришталева вода, яка й необхідна форелі. За бажанням можна поплавати на невеличкому плоті по озері. Це місце стало улюбленим для відпочинку місцевих жителів та й усіх, хто хоч раз побував на озері Синевир.

Можна замовити гіда екскурсіюо в будь-який зручний для Вас час.

Вхідні квитки в музеї оплачуються додатково.


Залиште відгук



інші екскурсії цієї категорії
Developed by Yurii Sokolovskyi ©2020 Туристична агенція "Lviv-weekend" Всі права захищені.