Працюємо щодня
Веб камери
Замовити екскурсію
Замовити екскурсію

“Львів – перлина Європи”


200 грн/особа

9:00, 11:00, 13:00, 15:00

Щодня
Замовити екскурсію
  • Пішохідна екскурсія Львовом
  • Що побачимо? Історичний центр міста. 
  • Професійний екскурсовод ознайомить з історією міста 
  • Тривалість 2 години
  • Вартість 150 грн. дор./ 100 грн. дит
  • Обов’язкове попереднє бронювання місць

Пішохідна екскурсія включає в себе знайомство з центральною частиною історичного містаДо Вашої уваги пропонується Ратушаяка знаходиться в самому “серці“,  руськийвірменський та єврейський квартали, визначні будівлі, храмисобори та найвизначніші пам’ятники…

 Місто Львів має надзвичайно багату історію та архітектуруСюди приїжджаютьтуристи із різних куточків України та світущоб насолодитися вражаючою атмосфероювідпочитивідчути подих середньовіччя або просто приємно провести час із дітьмидрузями, коханимиріднимиколегами… Недарма ж кажуть, що Львів – місто, яке вміє закохати в себе з перших звуків…

Пішохідна екскурсія у Львові “Львів-перлина Європи” в даний момент є однією з першочерговихоскільки пройшовши екскурсійним маршрутом по середньовічному місту можна побачити багато чого цікавогочого не видно неозброєним окомта водночас почути історію заснування містаосновні історичні факти успішного розвитку різних сфер діяльності.

Враховуючи що у Львові велика кількість релігійних конфесій, то відповідно під час мандрівки відвідуємо найвідоміші храми та костели, а також оглянемо вражаючі та пишні скульптурні композиції та захоплюючі і багаті інтер’єриА саме: Латинський кафедральний собор, каплиця Боїмів, Вірменський собор,Домініканський костел, гарнізонний храм святих апостолів  Петра і Павла, а також комплекс Успенської церкви.Але ж не лише одні храми знаходяться в місті

   Піша екскурсія у Львовіяку проводить кваліфікований та водночас чудовий екскурсоводзнайомить нас із прекрасною та неповторною архітектуроюяку наглядно можна побачити на фасадах кам’яниць, до речікожна з яких має свою історію та легендуТакож ми оглядаємо міський та королівський Арсенали та залишки мурів середньовічного міста. А тапер коротенько про основні обєкти , які ми будемо оглядати під час екскурсії по Львову.

     Площа Ринокяк колись булатак і залишилась до сьогодні культурною та політичноюгромадською та соціальноюважливою та водночас розважальною площеюпри тому багатою на архітектурні кам’яниці, побудовані визначними архітекторами того часу. Посередині площі знаходиться Ратушавідвідати яку можна на екскурсії Дахи Львова“, а по її кутам чотири неперевершені фонтани з скульптурним зображенням античних фігур.

·         Архікафедральна базиліка Успіння Пресвятої Діви Марії чудово поєднує у собі різні архітектурні стилі, як в екстер’єрах так і в інтер’єрах, маючи при тому маштабні розміри храму в ансамблі з однією вежею… А чому лише одної – розповість екскурсовод під час екскурсії…Всередині знаходиться, з часом прибудовані, неповторні каплиці, приголомшливі розписи, фантастичні сульптури, величезні колони…

      Однією з відимих пам’яток в стилі маньєризму у Льові є Каплиця Боїмів, яка, до речі єдина, зберегляся до наших днів з тодішнього міського кладовища. Декороване оздоблення як інтерєру, так і екстерєру є надзвичайно багате та пишне.

  Спорудження Вірменського собору  розпочалося ще у 14 ст., для вірменської общини, яка у ті часи була чимала. В інтер’єрі вдало поєднуються вітражі, мозаїка, фрески. Вражаючим доповненням є подвір’я, яке знаходиться з другої сторони храму, де можна оглянути ще й каплицю, дзвіницю та колону св. Христофора.

         Комплекс монастиря, дзвінниці та Домініканського собору (або ж ще називається Церква Пресвятої Євхаристії) у Львові вважається одним з найкрасивіших витворів у стилі барокко. До речі, у «Музеї історії і релігії»,а саме у підземеллях монастиря ордену домініканців, є і до сьогодні збережені підземні ходи, оглянути які можна на екскурсії «Таємниці підземель» .

Памятник Никифору Дровняку відомому художнику примітивісту не так давно встановили у Львові неподалік Домініканському Собору. І зразу ж він здобув популярність, оскільки, започаткувалася нова традиція, що всі охочі можуть загадати бажання і потерти палець або ж носа відомому художнику, для того щоб збулось)))

 Порохову вежу, яка колись будувалась з метою укріплень, а згодом служила як склад, а тепер в ній розташовується спілка архітекторів, при вході «охороняють» скульптури у вигляді левів.

 

      Комплекс вежі Корнякта, каплиці трьох святителів та Успенської церкви є яскравим прикладом українського храмового мистецтва в стилі ренесансу. Найбільш вражає 65-ти метрова вежа, яка протягом тривалого часу змінювалась і перебудовувалась. Сучасна назва походить від імені Констянтина Коргякта, який був одним з найбагатших купців міста і пожертвував значну суму грошей на будівництво вежі. Неподалік знаходиться памятник першодрукареві, який був зведений на честь 400-т річчя книгодрукування в Україні. Івану Федорову у 1977році зробили скульптуру на весь ріст на невисокому кам’яному постаменті з книгою р руках.

  Музей арсенал був збудований для виготовлення та зберігання різного виду зброї ще в 1450 році. Одна із функцій збереглась і до сьогодні, оскільки в даний момент в цьому приміщенні розташовується одне з відділень Львівського історичного музею, і до речі єунікальним. В музеї знаходяться зразки різної категорії зброї, обладунків,орденів…

     Серед усіх культових споруд міста, варто звернути увагу на Гарнізонний храм Петра і Павла,будівництво якого розпочалось ще у 17 столітті. Як і всі храми, єзуїтський костел змінювався, хоча й сьогодні милують око вражаючі розписи, скульптурні композиції, орган та іконостас.

    І це ще далеко не всі обєкти , які екскурсовод нам покаже і звичайно ж розкаже про них. На Вас, також, очікують багато цікавих історичних фактів та романтичні розповіді і легенди. Тому, з нетерпінням очікуємо Вас на Екскурсії у Львові.

Екскурсію можна замовити індивідуально.

Вхідні квитки в музеї оплачуються самостійно. 


Залиште відгук



інші екскурсії цієї категорії
Developed by Yurii Sokolovskyi ©2020 Туристична агенція "Lviv-weekend" Всі права захищені.